JAN1N5416US/TR
RECTIFIER UFR,FRR
Paket/Kılıf
SQ-MELF
Seri / Aile Numarası
JAN1N5416
JAN1N5416US/TR Hakkında
JAN1N5416US/TR, Microchip Technology tarafından üretilen fast recovery rectifier diyottur. 3A ortalama doğrultulu akım kapasitesi ve 100V maksimum reverse voltage ile tasarlanmıştır. 150ns reverse recovery time ve 1.5V forward voltage özelliğine sahip olan bu komponent, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, inverter devreleri ve endüstriyel doğrultulama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile B axial pakete sahip olup, -65°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına uygun hale getirilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 3A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 100 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Package / Case B, Axial
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 150 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.5 V @ 9 A