JAN1N4626UR-1/TR
VOLTAGE REGULATOR
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
JAN1N4626UR
JAN1N4626UR-1/TR Hakkında
JAN1N4626UR-1/TR, Microchip Technology tarafından üretilen 5.6V nominal değerli Zener diyottur. Surface mount DO-213AA cam kasa içinde sunulan bu bileşen, voltaj regülasyon uygulamalarında kullanılır. 500 mW maksimum güç dağıtım kapasitesine sahip olan diyot, -65°C ile +175°C arasında çalışabilir. ±5% toleransa sahip 5.6V Zener gerilimi, 4V Ters Kaçak akımı 5 µA maksimum ve 1.4 kOhms maksimum empedans değerleriyle hassas voltaj referansı ve koruma devrelerinde uygulanır. 200 mA akımda 1.1V maksimum ileri gerilimi sayesinde AC/DC güç kaynakları, voltaj klip devreler ve Zener regülatörlerde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 4 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.4 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-213AA
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.6 V