JAN1N4617CUR-1
DIODE ZENER 2.4V 500MW DO213AA
Paket/Kılıf
DO-213AA (Glass)
Seri / Aile Numarası
JAN1N4617
JAN1N4617CUR-1 Hakkında
JAN1N4617CUR-1, Microchip Technology tarafından üretilen 2.4V nominal değere sahip Zener diyottur. 500mW güç kapasitesiyle tasarlanan bu bileşen, voltaj düzenleme ve koruma uygulamalarında kullanılır. Surface Mount tipi DO-213AA cam kapsülü ile sunulan diyot, -65°C ile 175°C arasında çalışabilir. ±2% tolerans ile üretilen bu diyot, voltaj referans devreleri, fırlatma koruma devreleri ve sinyal kırpma aplikasyonlarında yaygın olarak uygulanır. Maksimum 1 µA ters sızıntı akımı ile karakterize edilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 1 V
Impedance (Max) (Zzt) 1.4 kOhms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-213AA (Glass)
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package DO-213AA
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.4 V