JAN1N4483C
DIODE ZENER 56V 1.5W DO41
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
JAN1N4483C
JAN1N4483C Hakkında
JAN1N4483C, Microchip Technology tarafından üretilen 56V nominal gerilime sahip tek bir zener diyottur. DO-41 axial paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 1.5W güç dağıtma kapasitesine sahiptir. 250 nA reverse leakage akımı ve 70 Ohm maksimum impedans ile karakterize edilmiştir. ±2% toleransa sahip olan bu zener diyot, voltaj regülasyonu, aşırı voltaj koruması ve referans voltaj uygulamalarında kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışabilen JAN1N4483C, through-hole montajla yapılmak üzere tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 250 nA @ 44.8 V
Impedance (Max) (Zzt) 70 Ohms
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Active
Power - Max 1.5 W
Supplier Device Package DO-41
Tolerance ±2%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 200 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 56 V