J7KN-10D-10 48
CONTACTOR
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J7KN-10D-10
J7KN-10D-10 48 Hakkında
Omron J7KN-10D-10 48 serisi elektromanyetik kontaktör, endüstriyel otomasyon uygulamaları için tasarlanmıştır. 48VAC bobini ile kontrolü sağlanan cihaz, 3 normalde açık (3PST-NO) ana kontağa sahiptir ve 10A anahtarlama kapasitesine sahiptir. 690VAC maksimum anahtarlama voltajında çalışabilen kontaktör, yardımcı kontaklar ile teçhizdir. DIN ray ve şasi montajı seçenekleri sunur. Screw terminal bağlantı stiliyle hızlı kurulum imkanı sağlar. -40°C ile 60°C arasında çalışabilen cihaz, motor kontrolü, elektrik dağıtımı, ve endüstriyel makinelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max