J7KN-10D-01 48
CONTACTOR
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J7KN-10D-01
J7KN-10D-01 48 Hakkında
Omron J7KN-10D-01 48 serisi elektromekanik kontaktör, 48VAC bobini ile tasarlanmış endüstriyel kontrol uygulamaları için. 10A kontakt akımı kapasitesine sahip ve 3PST-NO (3 Form A) kontakt yapısı ile donatılmıştır. 690VAC'ye kadar anahtarlama voltajını destekler. Yardımcı kontaktlar içerir ve hem chassis mount hem de DIN rail montajı için uygun hale getirilmiştir. Screw terminal bağlantı tipi ile donatılı olup, -40°C ile 60°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Motorlar, elektrik panelleri, endüstriyel otomasyon ve kontrol devreleri gibi ağır elektrik yüklerinin anahtarlanması gereken uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VAC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Part Status Active
Switching Voltage 690VAC - Max