J7KC-12-10 DC12
MAGNETIC CONTACTOR,12 VDC,SPST-1
Üretici
Omron Automation
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J7KC-12-10
J7KC-12-10 DC12 Hakkında
Omron J7KC-12-10 DC12, 12VDC bobinli elektromekanik kontaktördür. 3PST-NO (3 Form A) temas konfigürasyonu ile 15A akım kapasitesine sahiptir. Yardımcı temaslara sahip bu kontaktör, DIN ray veya şasi montajına uygun şekilde tasarlanmıştır. 10.2VDC işletme gerginliği ve 1.2VDC serbest bırakma gerginliği ile AC/DC endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrol devreleri, pompa kontrolleri ve genel amaçlı anahtarlama işlevlerinde kullanılır. Spring Terminal bağlantısı ile kurulum yapılır. -10°C ile 55°C arasında güvenli çalışmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 12VDC
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) 15 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage 10.2 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operating Temperature -10°C ~ 55°C