J1522CT12VACD
Seri / Aile Numarası
J1522CT12VACD
J1522CT12VACD Hakkında
J1522CT12VACD, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 12VAC bobinli genel amaçlı güç rölesinin Ice Cube versiyonudur. DPDT (2 Form C) kontaklı bu röle, maksimum 10A akım kapasitesi ile uygulamalarda güvenilir anahtarlama sağlar. 260.9mA bobini enerjilendirilmesiyle 25ms işletme zamanında kontaklarını değiştirir ve 25ms'de kapanır. AgCdO kontaklarından dolayı yüksek güvenilirlik sunmakta, 300VAC'ye kadar gerilimle çalışabilmektedir. UL ve TUV onayı ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, otomasyon devreleri ve elektromanyetik anahtarlamanın gerekli olduğu alanlarda kullanılır. -40°C ~ 85°C sıcaklık aralığında çalışır. Lighted indicator özelliğiyle röle durumu görsel olarak kontrol edilebilir. Socket montajlı tasarımı ile kolay değişim ve bakım imkanı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 260.9 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 10 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 25 ms
Switching Voltage 300VAC - Max