J1512CT24VAC1.2
RELAY UL GEN PURP ICE CUBE DPDT
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J1512CT24VAC
J1512CT24VAC1.2 Hakkında
J1512CT24VAC1.2, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. ICE Cube tasarımında socketable montaj türü ile sağlanan bu rölede DPDT (2 Form C) kontakt yapılandırması bulunmaktadır. 24VAC bobini 130.4 mA akımla çalışır, 20A kontakt kapasitesi ile endüstriyel kontrol uygulamalarında kullanılır. AgCdO kontakt malzemesi sayesinde güvenilir elektrik teması sağlar. 25 ms işletme ve serbest bırakma zamanına sahiptir. -40°C ~ 85°C geniş çalışma sıcaklığı aralığında, 300VAC'ye kadar anahtarlama gerilimine uygun olan bu rölesi, kontrol devreleri, motor uygulamaları ve genel amaçlı elektrik şaltelemelerinde tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 130.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 19.2 VAC
Must Release Voltage 7.2 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 25 ms
Switching Voltage 300VAC - Max