J1512CF110VAC1.2D
Seri / Aile Numarası
J1512CF110VAC
J1512CF110VAC1.2D Hakkında
J1512CF110VAC1.2D, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı bir ICE CUBE formatında güç rölelesidir. 110VAC bobini ile çalışan bu rölede, 20A kontakt akım kapasitesi ve DPDT (2 Form C) kontakt yapısı bulunmaktadır. Silver Cadmium Oxide kontak malzemesi kullanılarak 300VAC'ye kadar anahtarlama gerilimi destekler. 28.2 mA bobini akımı ile düşük enerji tüketimi sağlayan bu rölede aydınlatmalı gösterge bulunmaktadır. 25 ms çalışma ve bırakma süreleri, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve chassis mount terminali ile endüstriyel otomasyon, kontrol devreleri, güç dağıtım sistemleri ve makine uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 28.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Features Lighted Indicator
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 25 ms
Switching Voltage 300VAC - Max