J1511CT12VAC1.2
ICE CUBE RELAY UL APPROVED GEN P
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J1511CT12VAC
J1511CT12VAC1.2 Hakkında
J1511CT12VAC1.2, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı ICE CUBE tipi genel amaçlı güç rölesedir. 12VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. 20A kontakt kapasitesi ve AgCdO kontakt malzemesi ile yüksek güvenilirlik sağlar. 9.6VAC'de işletmeye başlayan rölede 25ms işletme ve 25ms serbest bırakma süresi vardır. Socket tipi montaj ile kolay takılıp çıkarılabilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında endüstriyel uygulamalar, otomasyon sistemleri, kontrol devreleri ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 260.9 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 9.6 VAC
Must Release Voltage 3.6 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 25 ms
Switching Voltage 300VAC - Max