J1511CT110VAC1.2
Seri / Aile Numarası
J1511CT
J1511CT110VAC1.2 Hakkında
J1511CT110VAC1.2, CIT Relay and Switch tarafından üretilen ICE CUBE tipi genel amaçlı güç rölesiyedir. 110VAC coil gerilimi ile çalışan bu rölede 20A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip olan komponent, 300VAC'ye kadar anahtarlama yapabilir. Non-latching coil tipi sayesinde süreklü güç uygulanmasında serbest bırakma işlevi gerçekleşir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu rölé, plug-in terminasyon stiline ve socketable montaj özelliğine sahiptir. UL onaylı olup, endüstriyel kontrol sistemleri, makine kontrolleri ve elektriksel anahtarlama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 28.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 88 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 25 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 25 ms
Switching Voltage 300VAC - Max