J123F1A12VDC.36
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J123F1A12VDC
J123F1A12VDC.36 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J123F1A12VDC.36, UL ve TUV onaylı genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobine sahip bu röle, 20A kontakt akımı kapasitesiyle 380VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştiriyor. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısında tasarlanmış olan röle, AgSnOInO (Gümüş Kalay Oksit İndiyum Oksit) kontakt malzemesi kullanıyor. 30mA bobil akımı ve Class F izolasyonlu non-latching tipi röle, 9VDC'de çalışmalı ve 1.2VDC'de serbest bırakmalıdır. 10ms çalışma ve 5ms serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt sağlar. -55°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışabilen, tamamen sealed tasarımlı röle, through-hole montajı destekleyen PC pin terminasyona sahiptir. Endüstriyel kontrol, otomasyon, HVAC ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 30 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 380VAC, 110VDC - Max