J115F31CH12VDCS61.5
RELAY UL GEN PURP SPST 50A HIGH
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31CH12VDCS
J115F31CH12VDCS61.5 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F31CH12VDCS61.5, 50 Amper kontakt akımı kapasitesine sahip genel amaçlı SPDT (1 Form C) rölesidir. 12VDC bobinine sahip bu rölede kontakt malzemesi gümüş-kalay oksit (AgSnO) kullanılmıştır. Fully sealed tasarımıyla ortam koşullarından korunur. 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerilimine dayanabilir. -55°C ile +125°C arasında çalışan bu röleler, endüstriyel kontrol sistemleri, elektrik dağıtım sistemleri, motor kontrolü ve telekomunikasyon uygulamalarında kullanılır. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama performansı sağlar. Class F solenoid yalıtımı ile uzun ömürlü çalışma garantir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max