J115F31C220VACS
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31C220VACS
J115F31C220VACS Hakkında
J115F31C220VACS, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL ve TUV onaylı genel amaçlı güç rölesidir. 220VAC bobine sahip bu rölede, 40A kontakt kapasitesi bulunan SPDT (1 Form C) konfigürasyonu endüstriyel kontrol uygulamalarında geniş kullanım alanı sağlar. Gümüş-Kalay Oksit temas malzemesi ile yüksek güvenilirlik sunan komponent, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. Chassis mount tipi montajı ile kontrol panellerine kolayca entegre edilebilen rölede, 15ms işletme ve 10ms bırakma süresi hızlı anahtarlama işlemleri gerçekleştirir. Tam selanteli tasarımı, elektrik denetim sistemleri, pompa kontrolü, motor başlatıcıları ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.3 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 220VAC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 165 VAC
Must Release Voltage 66 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max