J115F31AL48VDCS.9
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31AL48VDCS
J115F31AL48VDCS.9 Hakkında
J115F31AL48VDCS.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL ve TUV onaylı genel amaçlı güç rölesidir. 48VDC bobini ile çalışan bu rölede SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. 40A kontakt kapasitesi ve 277VAC/110VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Class F izolasyonlu bobini, 18.8mA çalışma akımı ile düşük güç tüketimi sağlar. -55°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süreleri kontrol devrelerinde, motor başlatıcılarında, elektrik panolarında ve endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılmaya uygun olmasını sağlar. Tam ıslak korumalı tasarımı (Sealed - Fully) zorlu ortamlar için güvenli çalışma garantisi verir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 18.8 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max