J115F31AL120VACS
RELAY UL & TUV GEN PURP LOW PROF
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31AL120VACS
J115F31AL120VACS Hakkında
J115F31AL120VACS, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 120VAC bobini ile çalışan bu rölesi, 40A kontakt akımı kapasitesine sahiptir ve SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısında tasarlanmıştır. UL ve TUV sertifikasına sahip olan cihaz, fully sealed (tam kapalı) yapısı ile koruma sağlar. Çalışma sıcaklığı -55°C ile 125°C aralığında olup, endüstriyel uygulamalarda, motor kontrolü, ışık kontrolü ve genel elektriksel anahtarlama işlemlerinde kullanılır. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süresi ile hızlı komutasyon gerçekleştirir. Switching voltage özelliği 277VAC ve 110VDC maksimum değerine kadar dayanabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 39.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 120VAC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 90 VAC
Must Release Voltage 36 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max