J115F31AL110VACS
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31AL110VAC
J115F31AL110VACS Hakkında
J115F31AL110VACS, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 110VAC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 40A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olan ürün, AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemesi kullanır. Chassis mount tipinde monte edilebilen rölede 15ms işletme süresi ve 10ms serbest bırakma süresi vardır. -55°C ile 125°C arasında çalışma temperaturuna uygun olan bu röle, 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama voltajını destekler. Fully sealed (tam kapalı) tasarımı ile iç ortam ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. UL ve TUV onaylı yapısı ile güvenilirliği kanıtlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 46.6 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VAC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 82.5 VAC
Must Release Voltage 33 VAC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max