J115F31AH12VDCS61.5
RELAY UL GEN PURP SPST 50A HIGH
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31AH12VDCS
J115F31AH12VDCS61.5 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F31AH12VDCS61.5, 50 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölessidir. 12VDC bobine sahip bu SPST-NO (1 Form A) kontakt yapılandırması tek bir normalde açık kontak sunmaktadır. AgSnO (gümüş-kalay oksit) kontakt malzemesi ile maksimum 277VAC veya 110VDC'de anahtarlama yapabilir. 125 mA bobine akımı ile düşük güç tüketimine sahip bu röle, endüstriyel kontrol sistemleri, elektriksel yük kontrolü ve otomasyon uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve Class F yalıtımlı bobini olan cihaz, tam kapalı tasarımı ile elektromanyetik müdahalelerine karşı korunumlıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max