J115F31AH110VDCS61.5U
50AMP UL APPROVED HEAVY DUTY GEN
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31AH110VDCS61.5U
J115F31AH110VDCS61.5U Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F31AH110VDCS61.5U, 50 amper kontakt kapasitesine sahip ağır hizmet tipi güç rölesidir. 110VDC bobine sahip bu röle, SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonu ile tek bir anahtarlama konumu sağlar. AgSnOInO (gümüş kalay oksit indiyum oksit) kontakt malzemesi yüksek geçiş kapasitesi ve güvenilirliği sunar. 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi destekler. Chassi montajı için tasarlanmış, tam sealed koruması ile endüstriyel uygulamalarda, güç dağıtım sistemlerinde, makine kontrollerinde ve elektrik panoları gibi alanlarda kullanılır. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 15ms işletme ve 10ms release süresi hızlı yanıt gerektirebilecek uygulamalarda kullanılabilir. Ürün şu anda üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 13.6 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max