J115F31A24VDCS.9
RELAY UL & TUV GEN PURP SPST 40A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F31A24VDCS
J115F31A24VDCS.9 Hakkında
J115F31A24VDCS.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen 40 Amper kapasiteli genel amaçlı güç rölesiydir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu SPST-NO (1 Form A) röle, UL ve TUV sertifikasyonuna sahiptir. Gümüş-Kalay Oksit (AgSnO) temas malzemesi ile 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama yapabilir. -55°C ile 125°C arasında çalışan rölede 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süresi bulunmaktadır. Tam kapalı kasa tasarımı, Class F izolayon sınıfı ve 37.5mA coil akımı ile tasarlanan bu releler, kontrol devreleri, motor kontrolü, güç dağıtımı ve endüstriyel otomasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Şasi montajı için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max