J115F21CHL110VDCS61.5U
50AMP RELAY UL APPROVED HEAVY DU
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F21CHL110VDCS
J115F21CHL110VDCS61.5U Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F21CHL110VDCS61.5U, 50 Amper kontakt kapasitesine sahip ağır hizmet güç rölesidir. 110VDC bobini ile kontrol edilen bu röle, SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonuna ve AgSnOInO (Gümüş Kalay Oksit İndiyum Oksit) kontakt malzemesine sahiptir. 277VAC ve 110VDC anahtarlama voltajlarını destekler. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma zamanları ile hızlı yanıt sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışan tamamen mühürlü tasarımı, endüstriyel kontrol, makine denetimi, elektrik dağıtım sistemleri ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır. UL onaylı, non-latching bobini ile standart görev döngüsü çalışması için tasarlanmıştır. Not: Bu ürün yaşadanmış (obsolete) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 13.6 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max