J115F21CH110VDCS61.5U
50AMP RELAY UL APPROVED HEAVY DU
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F21CH110VDCS61.5U
J115F21CH110VDCS61.5U Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F21CH110VDCS61.5U, 50 Amper kontakt kapasitesine sahip ağır hizmet tipi güç rölesidir. 110VDC bobini ile çalışan bu rölede SPDT (1 Form C) kontakt konfigürasyonu bulunmaktadır. AgSnOInO (Gümüş Kalay Oksit İndiyum Oksit) kontakt malzemesi, 277VAC ve 110VDC'ye kadar anahtarlama gerilimi destekler. Class F yalıtımlı non-latching bobini ile 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süresine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen ve tamamen mühürlü tasarıma sahip olan rölesi, endüstriyel kontrol sistemleri, elektrik dağıtım panelleri ve ağır yük anahtarlaması uygulamalarında kullanılır. UL onaylı olup through-hole montaj tipidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 13.6 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 110VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide Indium Oxide (AgSnOInO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 82.5 VDC
Must Release Voltage 11 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max