J115F21AL24VDCS.9
RELAY UL & TUV GEN PURP LOW PROF
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F21AL24VDCS
J115F21AL24VDCS.9 Hakkında
J115F21AL24VDCS.9, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesidir. 24VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede, 37.5mA düşük bobini akımı ve hızlı yanıt süresi (15ms) özellikleri bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuyla 40A'e kadar akım anahtarlayabilir. Silver Tin Oxide kontakt malzemesi ve 277VAC/110VDC maksimum anahtarlama gerilimi sayesinde endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. Class F izolayon sınıfı ve tam sealed tasarım ile otomasyon, kontrolü sistemleri ve elektrik panolarında yer alır. UL ve TUV sertifikalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 37.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 10 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max