J115F21AL12VDCS.6
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F21AL12VDCS
J115F21AL12VDCS.6 Hakkında
J115F21AL12VDCS.6, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL ve TUV onaylı genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC bobine sahip, SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda çalışan bu röle, maksimum 40A kontakt akımı ile 277VAC veya 110VDC'ye kadar anahtarlama yapabilir. 50mA bobin akımı gerektiren bu röle, -55°C ile +125°C arasında çalışır. 15ms işletim ve 10ms serbest bırakma süreleri ile hızlı anahtarlama sağlar. Fully sealed (tam kapalı) yapısı ile endüstriyel ortamlarda, kontrol devreleri, motor kontrolü, solenoid sürücüleri ve güç dağıtım sistemlerinde kullanılır. Class F yalıtım sınıfına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 50 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max