J115F11CH24VDCS61.5
RELAY UL GEN PURP SPDT 50A 24VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F11CH24VDCS
J115F11CH24VDCS61.5 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F11CH24VDCS61.5, genel amaçlı güç rölesidir. 24VDC bobine sahip bu rölü, 50A'ye kadar akım anahtarlaması yapabilen SPDT (1 Form C) kontağa sahiptir. Silver Tin Oxide kontakt malzemesi ile 277VAC veya 110VDC'ye kadar anahtarlama gerçekleştirebilir. 62.5mA bobini ile düşük güç tüketimine sahip olup, hızlı yanıt süresi (15ms işletme, 10ms serbest bırakma) nedeniyle endüstriyel otomasyon, kontrol devreleri, motor kontrol uygulamaları ve genel elektrik donanımlarında kullanılır. -55°C ile +125°C arasında çalışabilen, tam sealed tasarımı bulunan rölelerde through hole montajı mevcuttur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 62.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 50 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max