J115F11C12VDCSH.9
RELAY UL & TUV APPROVED GEN PURP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J115F11C12VDCSH
J115F11C12VDCSH.9 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J115F11C12VDCSH.9, genel amaçlı güç rölesidir. 12VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 40A switching kapasitesi bulunmaktadır. SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip olan komponent, 277VAC ve 110VDC'ye kadar gerilim anahtarlaması yapabilir. Fully sealed (tam sızdırmazlık) tasarımı ve -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı, endüstriyel uygulamalar için uygundur. Silver Tin Oxide kontakt malzemesi ve UL & TUV onayı ile yüksek güvenilirlik sağlar. 15ms işletme ve 10ms serbest bırakma süresi ile hızlı yanıt karakteristiğine sahiptir. PC pin termineasyonu ile devre kartına monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 40 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC, 110VDC - Max