J109F1AS1048VDC.36
RELAY UL APPROVED GEN PURPOSE SP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J109F1AS1048VDC
J109F1AS1048VDC.36 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J109F1AS1048VDC.36, 48VDC coil voltajlı genel amaçlı güç rölesidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısına sahip olan bu rölede, gümüş kalay oksit (AgSnO) kontak malzemesi kullanılmaktadır. 10A kontakt akım kapasitesi ile endüstriyel kontrol sistemlerinde, otomasyonda, elektromanyetik anahtarlama uygulamalarında ve kontrol panellerinde kullanılır. 48VDC nominal bobini voltajında 7.5mA çekiş akımı gerektiren rölede, 36VDC işletme voltajı ve 4.8VDC serbest bırakma voltajı belirtilmiştir. Tamamen sealed tasarımı sayesinde tozlu ortamlarda da güvenilir çalışma sağlar. -55°C ile 125°C arasında çalışan bu rölede 7ms işletme süresi ve 4ms serbest bırakma süresi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 7.5 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 7 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 4 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 380VAC, 110VDC - Max