J104D2C48VDC.20S
RELAY UL GEN PURP DPDT 2C 48VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J104D2C48VDC
J104D2C48VDC.20S Hakkında
J104D2C48VDC.20S, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı sinyal rölesidir. 48VDC bobini ile çalışan bu DPDT (2 Form C) röle, maksimum 2A kontakt akımı kapasitesine sahiptir. Silver Nickel ve Gold temas malzemeleri ile yapılan kontaklardan 6 ms işletme ve 4 ms bırakma hızına sahiptir. 250VAC/100VDC maksimum anahtarlama voltajı ile çeşitli endüstriyel kontrol ve sinyal yönlendirme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 4.2 mA bobini akımı ile düşük güç tüketimi sağlar. Tam sealed tasarım ile korunuma sahip olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Through Hole montajına uygun PC Pin terminasyonu ile PCB uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 4.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 6 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 100VDC - Max