J104B2C12VDC.15S
RELAY UL APPROVED GEN PURPOSE DP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J104B2C
J104B2C12VDC.15S Hakkında
J104B2C12VDC.15S, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı genel amaçlı DPDT (2 Form C) güç rölesidir. 12VDC bobinle çalışan bu röle, 3A kontakt akımı desteği ile endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri, çamaşır makinesi, klima ve bulaşık makinesi gibi ev aletlerinde kullanılır. Non-latching tipi bobini 12.5mA çekip, 4.5ms işletme süresinde yanıt verir. Fully sealed tasarımı sayesinde nemli ve tozlu ortamlarda güvenilir çalışır. 250VAC ve 220VDC'ye kadar anahtarlama kapasitesi, -40°C ile 85°C arası geniş çalışma sıcaklığı aralığı, PC pin termination ile PCB montajı yüksek üretim verimliliği sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 12.5 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 4.5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 1.5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 250VAC, 220VDC - Max