J102K1CS3P6VDC.45
Seri / Aile Numarası
J102K1CS3P6VDC
J102K1CS3P6VDC.45 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J102K1CS3P6VDC.45, UL onaylı genel amaçlı güç rölesidir. 6VDC coil voltajı ile çalışan bu rölede 75mA coil akımı kullanılır. SPDT (Single Pole Double Throw) kontakt yapısı sayesinde bir girişten iki farklı çıkışa geçiş yapabilir. Gümüş (Ag) kontakt malzemesi ile maksimum 3A akım anahtarlaması yapabilir ve 300VAC/150VDC'ye kadar gerilim sağlayabilir. 5ms işletme ve açılma süreleri ile hızlı anahtarlama özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu rölesi tam olarak kapalı (sealed) tasarımda olup PC Pin terminasyon ile through-hole montajına uygun hale getirilmiştir. Otomasyon, kontrol sistemleri ve elektromanyetik anahtarlama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 6VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 4.5 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 300VAC, 150VDC - Max