J102K1AS56VDC.45
RELAY UL APPROVED GEN PURPOSE SP
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J102K1AS
J102K1AS56VDC.45 Hakkında
J102K1AS56VDC.45, CIT Relay and Switch tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesiyedir. UL onaylı bu röle, 6VDC bobini ile 75mA akım çekmekte ve 5 milisaniye işletme/kapanış süresine sahiptir. SPST-NO (1 Form A) kontağı maksimum 5A DC akım ve 300VAC/150VDC gerilimde anahtarlama yapabilir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışan, tam kapalı (sealed) tasarımdaki röle, endüstriyel kontrol devreleri, otomatik sistemler ve güç dağıtım uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ve PC pin terminasyon ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 6VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Nickel (AgNi)
Contact Rating (Current) 5 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 4.5 VDC
Must Release Voltage 0.6 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 5 ms
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 300VAC, 150VDC - Max