J102K1AS3P12VDC.20
Seri / Aile Numarası
J102K1AS3P12VDC
J102K1AS3P12VDC.20 Hakkında
J102K1AS3P12VDC.20, CIT Relay and Switch tarafından üretilen UL onaylı genel amaçlı güç röleleridir. 12VDC bobinli, SPST-NO (Single Pole Single Throw - Normally Open) konfigürasyonda çalışan bu rölesi, 3A kontakt akımı desteği ile endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrolü, makine otomasyonu ve elektrik kontrol panellerinde kullanılır. 16.7 mA bobinle çalışan rölesi, 5ms işletme ve açılma süresine sahiptir. 300VAC ve 150VDC maksimum anahtarlama gerilimi kapasitesi ile ağır yüklü devrelerde güvenli şekilde çalışmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışan tamamen kapalı (fully sealed) yapısı, zorlu ortam koşullarında kullanıma uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 16.7 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver (Ag)
Contact Rating (Current) 3 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 5 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 300VAC, 150VDC - Max