J0971CS48VDC.45
RELAY UL GEN PURP SPDT 48VDC
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
J0971CS48VDC
J0971CS48VDC.45 Hakkında
CIT Relay and Switch tarafından üretilen J0971CS48VDC.45, genel amaçlı güç rölesidir. 48VDC bobinli, SPDT (1 Form C) kontakt yapısına sahip bu röle, 10 Amper anahtarlama kapasitesine ve 277VAC maksimum geçiş gerilimi desteğine sahiptir. Non-latching tipi olup, 9.4 mA bobina akımıyla çalışır. Hızlı çalışma ve serbest bırakma sürelerine (her ikisi 10 ms) sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. AgSnO kontakt malzemesi ve tam kapalı tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda, kontrol devreleri, otomasyonlar ve elektromanyetik anahtarlama sistemlerinde kullanılır. UL sertifikalı, through-hole montaj şekli ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 9.4 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 10 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 277VAC - Max