ITR20001/T
OPTO INTERRUPTER
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ITR20001
ITR20001/T Hakkında
ITR20001/T, Everlight Electronics tarafından üretilen reflektif optik interrupter sensördür. Phototransistor çıkışına sahip bu komponent, infrared ışını kullanan yansımalı algılama yöntemi ile çalışır. 50 mA maksimum forward akım ve 20 mA maksimum collector akımı ile karakterize edilmiştir. Through hole montaj tipine sahiptir. Hız sensörleri, pozisyon algılayıcıları, obje dedektörleri ve interrupt uygulamaları gibi endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır. 30V maksimum collector-emitter diyot gerilimi sayesinde güvenli bir çalışma aralığı sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Collector (Ic) (Max) 20 mA
Current - DC Forward (If) (Max) 50 mA
Mounting Type Through Hole
Output Type Phototransistor
Part Status Active
Sensing Method Reflective
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 30 V