ISPLSI 2128A-100LT176
IC CPLD 128MC 10NS 176TQFP
Paket/Kılıf
176-LQFP
Seri / Aile Numarası
ISPLSI 2128A
ISPLSI 2128A-100LT176 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Delay Time tpd(1) Max 10 ns
Mounting Type Surface Mount
Number of Gates 6000
Number of I/O 128
Number of Logic Elements/Blocks 32
Number of Macrocells 128
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case 176-LQFP
Part Status Obsolete
Programmable Type In System Programmable
Supplier Device Package 176-TQFP (24x24)
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V