IRKJ56/14A
DIODE MODULE 1.4KV 60A ADD-A-PAK
Paket/Kılıf
ADD-A-PAK (3)
Seri / Aile Numarası
IRKJ56/14A
IRKJ56/14A Hakkında
IRKJ56/14A, Vishay tarafından üretilen 1.4kV 60A rated diyot modülüdür. ADD-A-PAK kasa tipinde chassis mount edilebilen bu bileşen, ortak anot konfigürasyonunda tasarlanmış Standard tipi rectifier diyotlardan oluşan bir dizi içerir. Her bir diyot için 60A ortalama doğrultulmuş akım (Io) ve 10mA @ 1400V ters sızıntı akımı özellikleri bulunmaktadır. 1400V maksimum DC ters gerilim (Vr) değeri ile güç elektroniği uygulamalarında, AC/DC dönüştürücülerde ve doğrultucu devrelerde kullanılır. Standard recovery karakteristiğine sahip (>500ns, >200mA) olan bu modül, yüksek gerilim endüstriyel ve tıbbi ekipman uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1400 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V