IRKD71/12A
DIODE MODULE 1.2KV 80A ADD-A-PAK
Paket/Kılıf
ADD-A-PAK (3)
Seri / Aile Numarası
IRKD71/12A
IRKD71/12A Hakkında
IRKD71/12A, Vishay tarafından üretilen 1.2kV 80A doğrultma diyot modülüdür. ADD-A-PAK paketlemesi ile chassis mount uygulamalarına uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu komponent, seri bağlantı konfigürasyonunda çalışan bir diyot çiftinden oluşmaktadır. 80A ortalama doğrultulmuş akım (Io) kapasitesine ve 1200V maksimum DC ters voltaj (Vr) değerine sahiptir. 10mA ters sızıntı akımı @ 1200V ile karakterize edilmiştir. Standard recovery özelliğine sahip (>500ns, >200mA Io) bu modül, AC/DC dönüştürücüler, endüstriyel güç kaynakları ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Komponent obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 80A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1200 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V