IQ40-40NPSKC0S
SENSOR PROX INDUCTIVE 40MM MOD
Seri / Aile Numarası
IQ40-40NPSKC0S
IQ40-40NPSKC0S Hakkında
SICK IQ40-40NPSKC0S, 40mm algılama mesafesine sahip endüstriyel inductive yakınlık sensörüdür. PNP-NO çıkış tipinde 3-wire konfigürasyonla tasarlanmış bu sensör, metalik nesnelerin varlığını ve konumunu tespit etmek için kullanılır. IP67, IP68 ve IP69K koruma sınıflarıyla sağlam plastik gövdesi, nemli ve yüksek basınçlı ortamlarda güvenilir çalışma sağlar. 10V-30V geniş beslenme voltajı aralığında çalışan sensör, 100Hz yanıt frekansı ile hızlı kontrol uygulamalarına uygun, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında sorunsuz şekilde çalışır. LED göstergesi ile durumunu gözlenebilen sensör, Connector tipi bağlantı ile endüstriyel otomasyon, üretim hatları ve makine kontrolü sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Material - Body Plastic
Operating Temperature -25°C ~ 85°C (TA)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Package / Case Module
Part Status Active
Response Frequency 100Hz
Sensor Type Inductive
Shielding Shielded
Termination Style Connector
Voltage - Supply 10V ~ 30V