IPSU-GP300-5M12
PRESSURE SENSOR 0-300PSIG 1/4"NP
Paket/Kılıf
Cylinder
Seri / Aile Numarası
IPSU-GP300
IPSU-GP300-5M12 Hakkında
IPSU-GP300-5M12, Sensata Technologies – Cynergy3 tarafından üretilen endüstriyel basınç sensörü ve transdüseridir. 0 ile 300 PSI arasında basınç ölçümü yapabilen bu komponent, amplified 4-20 mA analog çıkış sağlar. M12 threaded silindir gövdesine sahip olup, vented gauge tipi basınç ölçümü gerçekleştirir. ±0.25% doğruluk oranıyla endüstriyel otomasyon, sistem kontrolü ve süreç izlemesi uygulamalarında kullanılır. Geniş sıcaklık aralığında (-20°C ile 80°C) ve 9V-32V besleme gerilimi ile çalışır, temperature compensated özelliktedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±0.25%
Applications Industrial Automation
Features Amplified Output, Temperature Compensated
Operating Pressure 300PSI (2068.43kPa)
Operating Temperature -20°C ~ 80°C
Output 4 mA ~ 20 mA
Output Type Analog Current
Package / Case Cylinder, Threaded - M12
Part Status Active
Port Style Threaded
Pressure Type Vented Gauge
Termination Style Connector
Voltage - Supply 9V ~ 32V