SENSOR PRESSURE 0-20MWG 4-20MA
Parametre Değer
Material - Housing & Prism 316 Stainless Steel
Mounting Type Cable Mount
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Output Configuration 4mA ~ 20mA
Output Type Analog (Diaphragm)
Part Status Active
Type Liquid
Voltage Rating 9V ~ 32V