ILQ55-X007
OPTOISO 5.3KV 4CH DARL 16SMD
Paket/Kılıf
16-SMD
Seri / Aile Numarası
ILQ55
ILQ55-X007 Hakkında
ILQ55-X007, Vishay tarafından üretilen 4 kanallı optoizolatör entegresinin yüksek voltaj izolasyon özelliğine sahip bir versiyonudur. 5300 Vrms izolasyon voltajı ile giriş ve çıkış devrelerinin elektrik olarak izole edilmesini sağlar. Darlington çıkış yapısı sayesinde yüksek akım taşıma kapasitesi sunarak, endüstriyel kontrol, motor sürücüleri, güç yönetimi devreleri ve frekans dönüştürücülerde kullanılır. Her kanal 125 mA çıkış akımı sağlayabilir ve 100% minimum akım transfer oranına sahiptir. Surface mount 16-SMD paketinde sunulan bileşen, -55°C ile 100°C arasında çalışır. Ancak bu model obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - DC Forward (If) (Max) 60 mA
Current - Output / Channel 125mA
Current Transfer Ratio (Min) 100% @ 10mA
Input Type DC
Mounting Type Surface Mount
Number of Channels 4
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Output Type Darlington
Package / Case 16-SMD, Gull Wing
Part Status Obsolete
Rise / Fall Time (Typ) 10µs, 35µs
Supplier Device Package 16-SMD
Vce Saturation (Max) 1V
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.25V
Voltage - Isolation 5300Vrms
Voltage - Output (Max) 55V