IHVA250-H3D48V-BF
RELAY CONTACTOR SPST 250A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
IHVA250-H3D48V-BF
IHVA250-H3D48V-BF Hakkında
IHVA250-H3D48V-BF, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen 250A kapasiteli elektromekanik SPST-NO kontaktördür. 48VDC bobini ile çalışan bu relede, 36VDC'de kesinlikle devreye girmesi ve 4VDC'de kesinlikle devreye çıkması garantilidir. Maksimum 1500VDC anahtarlama gerilimi sınırı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılabilir. Yardımcı kontaklar içeren tasarımı ile kontrol devrelerinde sinyal geri bildirimi sağlar. Chassis mount stud terminallı montaj özelliği, endüstriyel kontrol, elektrik dağıtım sistemleri ve elektriksel yükleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Parça, üretici tarafından deprecated statüsünde olup, yerini daha modern çözümler almıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 250 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 1500VDC - Max