IHVA250-A3D48V-BF
RELAY CONTACTOR SPST 250A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
IHVA250-A3D48V-BF
IHVA250-A3D48V-BF Hakkında
IHVA250-A3D48V-BF, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen elektromekanik kontaktör türü röledir. 48VDC bobini ile çalışan bu cihaz, 250A yüksek akım kapasitesine sahip SPST-NO (1 Form X) kontağı ile konfigüre edilmiştir. Şasi üzerine montaj için stud tipi terminal bağlantıları kullanılmaktadır. Rölü 36VDC'de kesinlikle çalışır ve 4VDC'de kesinlikle serbest bırakır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 1500VDC maksimum anahtarlama gerilimi spesifikasyonuna sahiptir. Güç dağıtım sistemleri, motorların kontrol devreleri, yüksek akım anahtar uygulamaları ve endüstriyel otomasyonda yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete (üretimi durdurulmuş) statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 250 A
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 1500VDC - Max