IHVA200-H3D24V-BF
RELAY CONTACTOR SPST 200A 24V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
IHVA200-H3D24V
IHVA200-H3D24V-BF Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen IHVA200-H3D24V-BF, 200A kontakt kapasitesi ile tasarlanmış elektromekanik kontaktör rölesisidir. 24VDC bobine sahip bu SPST-NO yapılı rölede yardımcı kontaktlar bulunmaktadır. 18VDC ile işleme başlayan ve 2VDC'de serbest bırakan bu rele, 1500VDC maksimum anahtarlama gerilimi ile endüstriyel kontrol uygulamalarında, motor kontrolü, güç dağıtımı ve otomatikleştirme sistemlerinde kullanılmaktadır. Şasis montajı özelliğine sahip rölede stud tipi terminalasyona ve geniş -40°C ~ 85°C çalışma aralığına sahiptir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuş durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 200 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 18 VDC
Must Release Voltage 2 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 1500VDC - Max