IHVA150-H3D48V-BF
RELAY CONTACTOR SPST 150A 48V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
IHVA150-H3D48V-BF
IHVA150-H3D48V-BF Hakkında
IHVA150-H3D48V-BF, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen elektromekanik kontaktör relesidir. 48VDC bobın gerilimi ile çalışan bu SPST-NO (tek kutuplu tek atlamalı-açık) konfigürasyondaki rölede, 150A kontakt kapasitesi bulunmaktadır. Minimum işletme gerilimi 36VDC, bırakma gerilimi 4VDC'dir. Maksimum anahtarlama gerilimi 1500VDC olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. Yardımcı kontaktlara sahip olan rölede stud tipi bağlantı terminali kullanılmıştır. Şasi monte tipi tasarımı ile panellere ve kontrolör sistemlerine entegre edilebilir. Endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve yüksek akımlı anahtarlama uygulamalarında kullanılan bu komponent güncellenmiş ürünlere geçilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current) 150 A
Features Auxiliary Contacts
Mounting Type Chassis Mount
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4 VDC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Switching Voltage 1500VDC - Max