IDP15E65D2XKSA1
DIODE GEN PURP 650V 15A TO220
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
IDP15E65D2XKSA1
IDP15E65D2XKSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen IDP15E65D2XKSA1, 650V ters voltaj ve 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip genel amaçlı hızlı iyileşme diyotudur. TO-220-2 paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 175°C arasında çalışma sıcaklığına ve 47 ns reverse recovery time'ına sahiptir. Forward voltajı 15A akımda maksimum 2.3V olup, ters sızıntı akımı 650V'de 40µA'dir. Güç kaynağı uygulamaları, AC/DC dönüştürücüler, endüstriyel kontrol sistemleri ve oto elektrik uygulamalarında kullanılan bu fast recovery diyot, through-hole montaj özelliğine sahip aktif bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 40 µA @ 650 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 47 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 2.3 V @ 15 A