IDL10G65C5XUMA2
DIODE SCHOTTKY 650V 10A VSON-4
Paket/Kılıf
4-PowerTSFN
Seri / Aile Numarası
IDL10G65C5
IDL10G65C5XUMA2 Hakkında
IDL10G65C5XUMA2, Infineon Technologies tarafından üretilen Silicon Carbide Schottky diyottur. 650V ters voltaj ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. VSON-4 yüzey montajlı paketinde sunulan bu bileşen, 1.7V'a kadar düşük ileri voltaj düşüşü ve sıfır ters kurtarma süresine (trr) sahiptir. -55°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışır. Yüksek verimlilik ve hızlı anahtarlama gerektiren AC/DC dönüştürücülerde, elektrik kaynakları, motor sürücüleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek voltajlı rektifiye devreleri için tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 300pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 180 µA @ 650 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case 4-PowerTSFN
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package PG-VSON-4
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A