IDH10S60CAKSA1
DIODE SCHOTTKY 600V 10A TO220-2
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
IDH10S60CAKSA1
IDH10S60CAKSA1 Hakkında
IDH10S60CAKSA1, Rochester Electronics tarafından üretilen 600V 10A kapasiteli Silicon Carbide Schottky diyottur. TO-220-2 paketinde temin edilen bu bileşen, yüksek hız anahtarlama uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde doğrultma işlevi görmek üzere tasarlanmıştır. 1.7V iletkenim voltajı ve 0ns geri kazanım süresi ile düşük kayıplar sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir ve 140µA ters sızıntı akımına sahiptir. Endüstriyel pazar tarafından desteklenmese de, eski elektrik devrelerinin onarım ve yenileme çalışmalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 480pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 140 µA @ 600 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Market
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package PG-TO220-2-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A