IDH10G65C5XKSA2
DIODE SCHOTKY 650V 10A TO220-2-1
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
IDH10G65C5XKSA2
IDH10G65C5XKSA2 Hakkında
IDH10G65C5XKSA2, Infineon Technologies tarafından üretilen Silicon Carbide (SiC) Schottky diyotudur. 650V ters voltaj ve 10A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bu bileşen, yüksek voltajlı güç dönüştürme uygulamalarında kullanılır. TO-220-2 paketinde sağlanan bileşen, ön voltajda 1.7V @ 10A karakteristiği ile enerji verimliliğinin önemli olduğu switch-mode güç kaynakları, güç faktörü düzeltme devreleri (PFC), ön uç doğrultucular ve SiC MOSFET uygulamalarında tercih edilir. Sıfır reverse recovery time özelliği ile hızlı anahtarlama gerçekleştirilmesini sağlar. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 300pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 10A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 180 µA @ 650 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package PG-TO220-2-1
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 10 A